Eesti Prantsuse Lamba- ja

Karjakaitsekoerte Tõuühing

Pürenee mäestikukoerte näituste tulemused 2012

   

Tulemuste koguja: Marion-Silvia Diener See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

CAC Rakvere 21.10.2012 Kohtunik Alexey Belkin, Venemaa
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST-00068/12 SP/1 PE1 TP-JUN VSP
   
  Isased avaklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 PI1 TP
   
CAC Rakvere 20.10.2012 Kohtunik: Elina Ruskovaara, Soome
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 SP/3  JCAC TP-JUN TP
   
RÜHM Tallinn 09.09.2012 Kohtunik: Ulf Brathen, Taani
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST-00068/12 SP/1 PE1 TP-JUN VSP
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 SP/3  JCAC PE2
  Goyana's Angelique FI11963/12 SP/2 PE3
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 PI1 TP RÜP3 (K: Igor Selimovic)
   
  Paarid
  Echo de'Chien Aslan Warrior x Echo de'Chien Bellatrix - TP paar
   
CAC Luige 08.09.2012 Kohtunik: Igor Selimovic, Horvaatia
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Beau Martin EST 00064/12 SP/1 JCAC VSP-JUN PI2
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST-00068/12 SP/1 PE1 JCAC TP-JUN TP
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 SP/3 PE3
  Goyana's Angelique FI11963/12 SP/2 PE2
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 PI1 VSP
   
  Kasvatajaklass
  Kennel Echo de'Chien - TP kasvatja, BIS Kasvataja -3 (K: Saija Juutilainen)
   
  Paarid
  Echo de'Chien Aslan Warrior x Echo de'Chien Bellatrix - TP paar, BIS Paar -1 (K: Saija Juutilainen)
   
CAC Väimela 01.09.2012  Kohtunik: Leni Finne, Soome
   
  Emased avaklass
  Fleur du Domaine de Peyrac LOF2MT.PYR.28909/0 - VH
   
CACIB Tallinn 18.08.2012 Balti Võitja 2012 Kohtunik: Ramune Kazlauskaite, Leedu
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Benjamin FI15026/12 - SP/1 JCAC VSP-JUN, PI4 BALT JW12
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST-00068/12 - SP/1 JCAC TP-JUN PE3 BALT JW12
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 PI3
   
  Isased tsempionklass
  Covermount Big Block FI40717/09 - SP/1 CACIB PI1 VSP EEW12
  Covermount Cool Runner FI38442/10 - SP/2 CAC R-CACIB PI2
   
  Emased avaklass
  Alta Colinas Juvel  FI52063/10 - SP/1 R-CACIB PE2
  Fleur du Domaine de Peyrac LOF2MT.PYR.28909/0 - SP/2 PE4
   
  Emased
  Covermount Angel FI35594/06 - SP/1 CACIB CAC PE1 TP EE W12
  Gabriella Mia la Joie Blanche  EST01493/08 - SP/2
   
  Paaride võistlus
  Covermount Big Block & Covermount Angel - TP paar
  Echo de'Chien Aslan Warrior & Echo de'Chien Bellatrix - SP2
   
CACIB Pärnu 05.08.2012 Kohtunik: Lyubov Trentjeva, Venemaa
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST00066/12 - SP/1 JCAC TPJ PE2
  Tequila RKF3014589 LV PKS-33/11 - SP/2 PE3
   
  Isased noorteklass
  Chenespace Raison d'Etere FI28978/11 - SP/1 RES-CACIB PI2
   
  Isased tsempionklass
  Barclay Patou Gauja LV-23897/10 - SP/1 PI1 CAC CACIB PI1  VSP
   
  Emased noorteklass
  Echo de'Chien Amelie Queen FI27023/11 - SP/1 RES-CACIB PE4
   
  Emased tsempionklass
  Barbelo Patou Gauja LV-23903/10 - SP/1 CAC CACIB PE1 TP
   
CACIB Pärnu 04.08.2012 Kohtunik: Igoris Zizevskis, Leedu
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - SP/1 JCAC TPJ PE1 VSP
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST000504/11 - SP/1 CACIB PI1 TP
   
  Paarid
  Echo de'Chien Aslan Warrior & Echo de'Chien Bellatrix  - TP paar
   
CAC Haapsalu 28.07.2012 Kohtunik: Elina Haapaniemi, Soome
   
  Isased kutsikaklass 6-9 K
  Echo de'Chien Bonhomme Brilliant EST00060/12 - puudus
   
  Emased kutsikaklass 6-9K
  Echo de Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH TPK
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 - L
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - VH1
  Echo de'Chien Avalange Prince EST000505/11 - puudus
   
  Emased tsempionklass
  Gabriella Mia la Joie Blanche EST01493/08 - SP/1 PE1 TP RÜP4 (K: Wesley McCrum)
   
CAC

Räpina 21.07.2012. Kohtunik: Andras Polgar, Tsehhi

   
  Emased juuniorklass
  Nora de Joli Jaunter EST-01524/12 - SP/1 JCAC TPJ PE2
   
  Emased tsempionklass
  Barbelo Patou De Gauja LV? - SP/1 CAC PE1 TP
   
CAC Ülenurme 22.07.2012 Kohtunik: Dorothea Carroll, Iirimaa
   
  Emased juuniorklass
  Nora de Joli Jaunter EST-01524/12 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
CAC

Luige 08.07.2012. Kohtunik: Milivoje Urosevic, Serbia

   
  Emased kutsikaklass 6-9K
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH/2
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 - EAH/1 TPK, BIS-4 KUTS (Jari Laakso)
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1, TP, RÜP1 (K:  Petr Rahenek)
   
CAC

Luige 07.07.2012. Kohtunik: Elena Kuleshova, Venemaa

   
  Emased kutsikaklass 6-9K
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH/2
  Echo de'Chien Bianca EST00070/12 - EAH/1 TPK
   
  Isased noorteklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1, TP
   
CAC Viimsi 01.07.2012 Kohtunik: Oleg Yanchev, Venemaa
   
  Emased juuniorklass
  Nora de Joli Jaunter EST-01524/12 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
CACIB   Eesti Võitja 2012 Kohtunik: Inese Pablaka, Leedu
   
  Emased kutsikaklass 6-9K
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH/1 TPK
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1, TPJ, PI2 EEJW12
   
  Isased noorteklass
  Chenespace Patron FI50602/10 - SP/1 PI1 CAC CACIB TP EEW12
   
  Emased noorteklass
  Chenespace Pepite d'Or FI50599/10 - SP/1 PE2 CAC R-CACIB
   
  Emased tsempionklass
  Gabriella Mia la Joie Blanche EST01493/08 - SP/1 PE1 CACIB VSP EEW12
   
CAC Narva 28.04.2012 Kohtunik: Tatanja Romanovskaja, Venemaa
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Atalja EST00500/11 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
CACIB Tallinna Võitja 2012 Kohtunik: Helina Kasuk-Tenson, Eesti
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 TPJ TP  TLN JW12 TLNW12 BIS-2 JUN (K: Lilian de Ridder Onghena)
   
CAC Rakvere 01.04.2012 Kohtunik: Joanna Szczepanska-Kopetta, Poola
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Avangard King EST00506/11 - SP71 JCAC TPJ TP
   
  Emased juuniorklass
  Nora de Joli Jaunter NO37298/11 - SP/2 PE2
  Opal de Joli Jaunter NO38593/11 - SP/1 JCAC VSPJ PE1 VSP
   
CAC Rakvere 31.03.2012 Kohtunik: Hans Algrem, Rootsi
   
  Isased juuniorklass
  Echo de'Chien Avangard King EST00506/11 - SP71 JCAC TPJ TP
   
  Emased juuniorklass
  Opal de Joli Jaunter NO38593/11 - VH
   
CAC Tallinn 04.03.2012 Kohtunik: Waldemar Mrowiec, Poola
   
  Isased beebiklass
  Echo de'Chien Beau Martin EST00064/12 - EAH/1 VSPBK
   
  Emased beebiklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH/1 TPBK
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Atalja EST00500/11 - VH
  Islandogs First Countess of Gotland FI21281/11 - SP/1 TPJ PE1 TP
   
  Isased avaklass
  Yinwoo's BacardI Razz FI44737/10 - SP/1 PI1 VSP
   
  Emased avaklass
  Pikkukummun Kuurankukka FIN30181/08 - VH
   
CAC Tallinn 03.03.2012 Kohtunik: Iraida Pirogova, Venemaa
   
  Isased beebiklass
  Echo de'Chien Bel-Esprit  EST00061/12 - EAH/1 VSPBK
   
  Emased beebiklass
  Echo de'Chien Bellatrix EST00068/12 - EAH/1 TPBK
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Atalja EST00500/11 - VH
  Islandogs First Countess of Gotland FI21281/11 - SP/1 JCAC TPJ PE1 TP
   
  Isased avaklass
  Yinwoo's BacardI Razz FI44737/10 - SP/1 PI1 CAC VSP
   
  Emased avaklass
  Pikkukummun Kuurankukka FIN30181/08 - VH
   
CACIB Tallinn 10.02.2012 Kohtunik: Kari Järvinen, Soome
   
  Echo de'Chien Avangard King - puudus
  Echo de'Chien Aslan Warrior EST00504/11 - SP/1 JCAC TPJ PI1 VSP BIS-4 JUN (K: Aleksei Pelkin)
   
  Isased avaklass
  Covermount Big Block FI40717/09 - SP/1 PI2 CAC CACIB
   
  Emased noorteklass
  Covermount Chocolate Hot FI38440/10 - SP/1 PE1 CAC CACIB TP
   
  Emased tsempionklass
  Chenespace Oiellet FIN49007/08 - SP/1 PE2 R-CACIB
  Covermount Angel FIN35594/06 - SP/2 PE3
   
  Paaride võistlus
  Covermount Big Block / Covermount Angel - TP paar, BIS-1 paar
   
CAC Narva 28.01.2012 Kohtunik: Otakar Vandur, Tsehhi
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Atalja EST00500/11 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
CAC Tartu 15.01.2012 Kohtunik: John Jakobsen, Norra
   
  Isased juuniorklass
  Chenespace Raison d'Etre FIN28978711 - VH
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Amelie Queen EST000502/11 - SP/2
  Nora de Joli Jaunter NO37298/11 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
  Emased tsempionklass
  Braveheart Pyrs Alma Mater - puudus
   
CAC Tartu 14.01.2012 Kohtunik:  Anita Whitmarsh, Rootsi
   
  Isased juuniorklass
  Chenespace Raison d'Etre FIN28978711 - SP/1 JCAC TPJ TP
   
  Emased juuniorklass
  Echo de'Chien Amelie Queen EST000502/11 - SP/1 JCAC VSPJ VSP
   
  Emased tsempionklass
  Braveheart Pyrs Alma Mater - puudus