Eesti Prantsuse Lamba- ja

Karjakaitsekoerte Tõuühing

Erinäitus tulemused 2013

Eesti Prantsuse Lamba- ja Karjakaitsekoerte Tõuühingu erinäitus 01.06.2013

Kohtunik: Sue Hewart-Chambers, UK

BEST IN SHOW:

1. Pürenee mäestikukoer VARJOMÄEN EEMELI. Omanik: Marika Leivonen, Soome
2. Briard SMOOTH BREEZE FORD RANCHERO. Omanik Satu Vähä, Soome
3. Beauceron MOMENTO FORCE. Omanik Audrius Juodinis, Leedu
4. Pikardia lambakoer BLIVA DE LA VALLEE DU MOUTON. Omanik Kai Siibak, Eesti

BEST IN SHOW JUUNIOR:

1. Pürenee mäestikukoer GAMUVEL PATOU AURORA. Omanik Jelena ja Viktors Mucenieks, Läti

BEST IN SHOW KUTSIKAS:

1. Briard AB IMO PECTORE BALATRO. Omanik Tiina Haak, Eesti

BEST IN SHOW VETERAN:

1. Pürenee mäestikukoer LUMIENKELIN AMATSONI. Omanik Marion-Silvia Diener, Eesti

BEST IN SHOW KASVATAJA:

1. Pürenee mäestikukoerte kasvataja kennel CHENESPACE, Soome
2. Briardide kasvataja kennel SMOOTH BREEZE, Soome

Tõu tulemused.

PIKARDIA LAMBAKOER

Isased juuniorklass

1. Hussard du Domaine de Sursaint - SP SK1 JUN SERT TP JUN PI1 VSP

Emased avaklass

2. Bliva de la Vallee du Mouton - SP1 SK PE1 TP
3. Gitane du Moulin de Boucheron - SP2 SK SERT PE2

BEAUCERON

Isased juuniorklass

4. H'Basilisk des Marais de Saint Gratien - puudus

Isased tšempionklass

5. Momento Force - SP SK PI1 TP

Emased noorteklass

6. Momento Mistika Hera - VH
7. Neliss Warrior Soul - SP1 SK SERT PE1 VSP

Emased avaklass

8. Sucikan Helene - SP SK PE2

Emased kasutusklass

9. Eileen Bleu des Bergers de Corail - SP1

BIRARD

Isased kutsikaklass

10. Ab Imo Pectore Balatro - VL EAH TP KUTS

Isased avaklass

11.  Smooth Breeze Ford Ranchero - SP SK PI1 TP

Isased kasutusklass

12. Smooth Breeze Speedmaster - SP SK PE2

Isased veteranklass

13. Ottokar Domma Moravia Campanella - puudus
14. Ustinov des Uns et des Antes - SP

Emased avaklass

15. Aquene Avec la Force de Lours - SP1 SK PE3
16. Cartier Monzerat Fuzzy Fedra - SP2
17. Cartier Monzerat Mystique - VH

Emased tšempionklass

18. Smooth Breeze Bonneville - SP1 SK PE1 VSP
19. Smooth Breeze Ford Galaxie - SP2 SK PE2

Kasvatajaklass

Kennel Smooth Breeze - EAH TP KASV

PÜRENEE MÄESTIKUKOER

Isased juuniorklass

20. Chenespace Troufion de Thuir - puudus

Isased noorteklass

21. Echo de'Chien Beau Marcus -  VH
22. Varjomäen Eemeli - SP1 SK PI1 TP

Isased tšempionklass

23. Amors Grand Atlant - VH
24. Chenespace Patron -  SP1 SK PI2
25. Chenespace Raison d'Etre  - SP3
26. Echo de'Chien Aslan Warrior - SP2 SK PI3

Emased juuniorklass

27. Gamuvel Patou Aurora - SP SK JUN SERT TP JUN 

Emsased noorteklass

28. Echo de'Chien Bianca - SP1 SK PE1 VSP
29. Varjomäen Elle - SP2 SK SERT PE3

Emased avaklass

30. Echo de'Chien Bellatrix - SP1 SK

Emased tšempionklass

31. Chenespace Perle d'Anja - SP3
32. Chenespace Question Piege - SP1 SK PE2
33. Covermount Betty Boop - SP2 SK

Emased veteraniklass

34. Lumienkelin Amatsoni - SP SK PE4 TP VET

Kasvatajaklass

Kennel Chenespace - EAH TP KASV
Kennel Echo de'Chien - EAH2