top of page

JOSERA HALLOWEEN SHOW!

Mitteametlik noorte koerte ja veteranide näitus 28.10.2023


See on mitteametlik näitus F.C.I. ja EKL poolt tunnustatud koeratõugudele. Näitus on drive-in – palun tulge näitusele umbes 30 minutit enne oma tõu hindamise algust ning kui Teie koer ei jätka võistlemist lõppvõistlustel, võite lahkuda kohe peale hindamise lõppu.

Koeraga näitusele tulles võtke kindlasti kaasa veterinaartõend selle kohta, et Teie koer on marutaudi, koerte katku, nakkusliku hepatiidi ja parvoviroosi vastu vaktsineeritud. Vaktsineerimata koeri näitusele ei lubata! Näitusel osalemiseks peab koer olema märgistatud (ID-tätoveering, mikrokiip). Mitteametlikul näitusel on lubatud on ka steriliseeritud ja kastreeritud koerad. Iga koer saab kohtuniku käest kirjelduse nagu tava näitustel

*Korraldajal on õigus vajadusel teha muudatusi kohtunike ja nende poolt hinnatavate tõugude nimekirjas.


Üritus algab kell 11:00Mitteametlikul Josera noorte koerte & veteranide näitusel jagatakse koerad vanuse järgi nelja klassi:

Beebid: kutsikad vanuses kuni 6 kuud. Kutsikad: vanuses vanuses 6-12 kuud. Juuniorid: noored koerad vanuses 12-24 kuud. Veteranid: üle 7.aasta vanused koerad. Klassis osalevad koerad pannakse kohtuniku poolt paremusjärjestusse 1- 4. Oma klassi isaste ja emaste võitjate vahel selgitatakse välja Tõu Parim (beebi, kutsikas, juunior, veteran). Kõik oma klassis Tõu Parimaks tulnud koerad lähevad edasi Best in Show’le, kus valitakse Best in Show Beebi, Best in Show Kutsikas, Best in Show Juunior ja Best in Show VeteranNäituse lisavõistlused:

Paarid + cocktail lisavõistlusel eelhindamist ei toimu, parimad 1- 4 kohta järjestatakse lõppvõistlusel. Sama tõugu ja eri tõugudest koosnevad paarid võistlevad kõik koos. Mõlemad koerad peavad olema registreeritud näitusele. Kasvatajate klassi parimate valimine toimub lõppvõistlustel ja tõu ringis eelhindamist ei toimu. Valitakse BIS Kasvataja 1- 4 kohta. Võistlusel saavad osaleda need koerad, kes on registreeritud näitusele osalema. NB! Paarid + cocktail ja kasvataja BIS lisavõistlusele saab eelregisteerida kuni 20.10.2023 ja soovi korral kohapeal enne lõppvõistluste algust. Laps & koer ning juuniorhändleritele toimub paralleelselt eraldi ring ja kohtunik annab lastele kirjeldused. Parimad austasustakse lõppvõistlustel. NB! Nendele lisavõistlustele saab eelregistreerida kuni 20.10.2023 või kohapeal enne ringi algust.Kõik oma tõuklassis Tõu Parimaks tulnud koerad võistlevad lõppvõistlusel, kelle seast valitakse välja näituse kaunimad beebid (BIS Beebi), kaunimad kutsikad (BIS Kutsikas), kaunimad juuniorid (BIS Juunior) ja kaunimad veteranid (BIS Veteran) 1-4 kohta. Esimesele kohale tulnud võitjad võistlevad edasi näituse kaunema koerta võistlusel ehk Josera noorte koerte ja veteranide Best in Show'l.

Online registreerimine või e-posti teel eplkty@gmail.com saata avaldus vabas vormis: tõug, nimi, reg. nr, klass, tõutunnistuse koopia, kasvataja -ja omaniku nimi. Eesti Kennelliidu EST registrisse kantud koerad ei pea saatma tõutunnistuse koopiat. Seda saate üle kontrollida siit - https://register.kennelliit.ee/

NB! Osalustasu tasumine ja registreerimine peab toimuma samaaegselt!!!

Osalustasu kanda arvelduskontole EE442200221035374674 (swedpank)

Makse saaja: Eesti Prantsuse Lamba-ja Karjakaitsekoerte Tõuühing, selgitus: koera tõug, registrinumber ja omaniku nimi


bottom of page